Revista Design
Revista Design
Karrige

loop-сhair

Karrige Ideja e kësaj karrige më erdhi kur pashë një lak nga prerja e drejtkëndëshit, e cila është e lakuar për të formuar krahët. Pjesët metalike janë të lidhura me bulonat në këmbët prej druri dhe pjesa e pasme dhe sedilja e karriges është bërë nga plastika transparente. Lidhja e këtyre tre materialeve të ndryshme jep iluzionin e butësisë.

Emri i Projektit : loop-сhair , Emri i stilistëve : Viktor Kovtun, Emri i klientit : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Karrige

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.