Revista Design
Revista Design
Kapsula

Wildcook

Kapsula Kapsula Wild Cook, është një kapsula me një larmi përbërësish natyralë dhe është krijuar për të pirë duhan ushqim dhe për të krijuar aromë dhe aroma të ndryshme. Shumica e njerëzve besojnë se mënyra e vetme për ta bërë ushqimin të tymosur është djegia e llojeve të ndryshme të drurit por e vërteta është, ju mund ta bëni ushqimin tuaj të tymosur me shumë materiale dhe të krijoni një shije dhe aromë krejt të re. Dizajnerët kuptuan ndryshimet e shijes në të gjithë botën dhe kjo është arsyeja pse ky dizajn është plotësisht fleksibël kur bëhet fjalë për çështjen e përdorshmërisë në rajone të ndryshme. Këto kapsula vijnë në përbërës të përzier dhe të vetëm.

Emri i Projektit : Wildcook, Emri i stilistëve : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Emri i klientit : Creator studio.

Wildcook Kapsula

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.