Revista Design
Revista Design
Kafeja Dhe Restoranti

Roble

Kafeja Dhe Restoranti Ideja e dizajnit të saj u mor nga biftekët dhe duhanpirësit në SH.B.A., dhe si rezultat i ekipit hulumtues të fazës së parë, ekipi hulumtues vendosi të përdorë dru dhe lëkurë me ngjyra të errëta si të zeza dhe jeshile, së bashku me arin dhe trëndafilin ari u mor me një dritë luksoze të ngrohtë dhe të lehtë. Karakteristikat e dizajnit janë 6 llambadarë të mëdhenj të pezulluar të cilat përbëhen nga 1200 çeliku të anodizuara me dorë. Si dhe banakun prej 9 metrash, i cili është i mbuluar nga një çadër 275 centimetra i cili përbëhet nga shishe të bukura dhe të ndryshme, pa asnjë mbështetje që mbulon banakun e barit.

Emri i Projektit : Roble, Emri i stilistëve : Peyman Kiani Falavarjani, Emri i klientit : Roble .

Roble Kafeja Dhe Restoranti

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.