Revista Design
Revista Design
Mobilje Plus Tifoz

Brise Table

Mobilje Plus Tifoz Tabela e Brise është krijuar me një sens përgjegjësie për ndryshimin e klimës dhe dëshirën për të përdorur tifozët dhe jo kondicionerët. Në vend që të fryjë erëra të forta, përqendrohet të ndjehet i freskët duke qarkulluar ajrin edhe pasi të fiket kondicioneri. Me Brise Table, përdoruesit mund të marrin një fllad dhe të përdorin si një tryezë anësore në të njëjtën kohë. Gjithashtu, përshkon mirë mjedisin dhe e bën hapësirën më të bukur.

Emri i Projektit : Brise Table, Emri i stilistëve : WONHO LEE, Emri i klientit : Wonho Lee.

Brise Table Mobilje Plus Tifoz

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.