Revista Design
Revista Design
Kalendar

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendar Karrige lëkundëse është një kalendar desktop i pavarur në formën e një karrige miniaturë. Ndiqni udhëzuesin për të mbledhur një karrige lëkundëse që lëkundet mbrapa dhe me radhë ashtu si një e vërtetë. Shfaqni muajin aktual në karrige mbrapa, dhe muajin tjetër në vendin. Jeta me Dizajn: Modelet e cilësisë kanë fuqinë për të modifikuar hapësirën dhe për të transformuar mendjen e përdoruesve të saj. Ata ofrojnë rehati për të parë, mbajtur dhe përdorur. Ata janë të mbushur me butësi dhe një element befasie, duke pasuruar hapësirë. Produktet tona origjinale janë dizajnuar duke përdorur konceptin "Jeta me Dizajn".

Emri i Projektit : calendar 2013 “Rocking Chair”, Emri i stilistëve : Katsumi Tamura, Emri i klientit : good morning inc..

calendar 2013 “Rocking Chair” Kalendar

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.