Revista Design
Revista Design
Elektrik-Trike Urbane

Lecomotion

Elektrik-Trike Urbane Të dy miqësore me mjedisin dhe inovator, LECOMOTION E-trike është një biçikletë me ndihmë elektrike që u frymëzua nga karrocat e blerjeve të fole. LECOMOTION E-trikes janë krijuar për të punuar si pjesë e një sistemi të ndarjes së biçikletave urbane. Projektuar gjithashtu për të fole brenda njëri-tjetrit në një linjë për ruajtje kompakte dhe për të lehtësuar mbledhjen dhe lëvizjen shumë në një kohë përmes një dere të lëkundur të pasme dhe një grupi të lëvizshëm të fiksimit. Ofrohet asistencë për pedalimin. Mund ta përdorni si biçikletë normale, me ose pa baterinë mbështetëse. Transporti gjithashtu lejonte transportimin e 2 fëmijëve ose një të rritur.

Emri i Projektit : Lecomotion, Emri i stilistëve : Natacha Lesty, Emri i klientit : Lesty design.

Lecomotion Elektrik-Trike Urbane

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.