Revista Design
Revista Design
Shishja E Verës

Gabriel Meffre

Shishja E Verës Aroma krijon identitetin grafik për tasin e koleksionistit Gabriel Meffre i cili feston 80 vjet. Ne kemi punuar në një dizajn karakteristik të viteve 30 të kohës, të simbolizuara grafikisht nga një grua me një gotë verë. Pllakat e ngjyrave të përdorura theksohen nga stampimi i letrës embossing dhe të nxehtë për të nxjerrë në pah anën e kolektorit të koleksionit.

Emri i Projektit : Gabriel Meffre , Emri i stilistëve : Delphine Goyon & Catherine Alamy, Emri i klientit : Gabriel Meffre.

Gabriel Meffre  Shishja E Verës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.