Revista Design
Revista Design
Karrocë Djathi Të Ftohtë

Coq

Karrocë Djathi Të Ftohtë Patrick Sarran krijoi karrocën e djathit Coq në vitin 2012. Theudia e këtij artikulli që rrokullis zgjon kureshtjen e darkës, por mos gaboni, kjo është kryesisht një mjet pune. Kjo arrihet me anë të një strukture të stilizuar të ahut të llakuar, të kryesuar nga një rrathë cilindrike me llak të kuq, i cili mund të varet në anën për të zbuluar një asortiment të djathrave të pjekur. Duke përdorur dorezën për të lëvizur karrocën, hapjen e kutisë, rrëshqitjen e bordit për të bërë një hapësirë për pjatë, duke e rrotulluar këtë disk për të prerë pjesë të djathit, kamerieri mund ta zhvillojë procesin në një pjesë të vogël të artit të performancës.

Emri i Projektit : Coq, Emri i stilistëve : Patrick Sarran, Emri i klientit : QUISO SARL.

Coq Karrocë Djathi Të Ftohtë

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.