Revista Design
Revista Design
Shtëpia E Banimit

Tei

Shtëpia E Banimit Fakti që një jetë e rehatshme pas daljes në pension, e cila shfrytëzon më shumë ambientet e kodrës, realizohet nga një model i qëndrueshëm në një mënyrë të zakonshme, u vlerësua shumë. Për të marrë një mjedis të pasur. Por kësaj here nuk është arkitekturë vilë por strehim personal. Pastaj së pari filluam të bëjmë strukturë bazuar në atë që është në gjendje të kalojmë jetën e zakonshme të qetë pa paarsyeshmëri në të gjithë planin.

Emri i Projektit : Tei, Emri i stilistëve : Kokutou Uemori, Emri i klientit : kiriko design office.

Tei Shtëpia E Banimit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.