Revista Design
Revista Design
Ndriçues

vanory Estelle

Ndriçues Estelle kombinon dizajnin klasik në formën e një trupi qelqi cilindrik të punuar me dorë me teknologjinë inovative të ndriçimit që prodhon efekte ndriçimi tredimensionale në abazhurin e tekstilit. E projektuar qëllimisht për të kthyer disponimin e ndriçimit në një përvojë emocionale, Estelle ofron një larmi të pafund humoresh statike dhe dinamike që prodhojnë të gjitha llojet e ngjyrave dhe tranzicioneve, të kontrolluara nëpërmjet një paneli me prekje në ndriçues ose një aplikacioni smartphone.

Emri i Projektit : vanory Estelle, Emri i stilistëve : Chris Herbold, Emri i klientit : vanory.

vanory Estelle Ndriçues

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.