Revista Design
Revista Design
Qendra E Shitjeve

Shuimolanting

Qendra E Shitjeve Stili kinez i këtij rasti përvetëson gurin e kuq të errët të kafesë në treg dhe boshllëkun e ndriçimit natyral të dritares së dyshemesë, duke formuar një kontrast midis dritës dhe hijes, virtuales dhe reales. Grilat druri virtuale dhe alumini, pjesët e gjetheve të artit të bakrit në vendin piktoresk të ujit, dhe arti i instalimit të strukturës së karakterit kinez në zonën tjetër është pika e gjykatës së orkideve me bojë & quot; rast. Në veçanti, përdorimi i materialeve të reja të dhenve, në pikëpamjen e zakonshme të jashtëzakonshme, por edhe zvogëlon me zgjuarsi koston e sipërfaqes.

Emri i Projektit : Shuimolanting, Emri i stilistëve : Zhoumin Wei, Emri i klientit : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting Qendra E Shitjeve

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.