Revista Design
Revista Design
Tavolina

Duoo

Tavolina Tavolina e Duoo është dëshira për të shprehur karakterin përmes minimalizmit të formave. Linjat e saj të hollë horizontale dhe këmbët e këndit metalikë krijojnë një imazh të fuqishëm vizual. Rafti i sipërm ju lejon të vendosni shkrimi në mënyrë që të mos shqetësojë gjatë punës. Një tabaka e fshehur në sipërfaqe për pajisjet lidhëse mban një estetikë të pastër. Tavolina e bërë nga rimeso natyrale mbart ngrohtësinë e strukturës natyrore të drurit. Tavolina mban një ekuilibër të patëmetë, falë materialeve të zgjedhura në mënyrë harmonike, funksionalitetit dhe praktikës së kombinuar me estetikën e formave të rregullta dhe të rrepta.

Emri i Projektit : Duoo, Emri i stilistëve : Andriy Mohyla, Emri i klientit : Andriy Mohyla.

Duoo Tavolina

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.