Revista Design
Revista Design
Dyqani I Zinxhirit Të Modës Rinore

Trend Platter

Dyqani I Zinxhirit Të Modës Rinore Si një ilustrim i shpejtë i tipareve të markës së "shumëllojshmërisë" dhe "përzierjes-dhe-ndeshjes", "Trend Platter" nxjerr në pah theksin e markës përmes një larmie të gjerë stilesh të modës së modës, duke filluar nga klasike dhe e cilësisë së mirë, deri në moderne dhe minimale. Tavani i harkuar në të zezë paraqet modën në një mënyrë klasike ndërsa dyshemeja e grumbulluar i jep një pamje të cilësisë së mirë. Zona e bardhë tregon thjeshtësi minimaliste, ndërsa zona moderne është e mbushur me ngjyra të ftohta të zeza dhe metalike. Sfondet e krijuara me porosi të stileve të ndryshme janë një qasje krijuese për të nxjerrë në pah tiparin e markës.

Emri i Projektit : Trend Platter, Emri i stilistëve : Lam Wai Ming, Emri i klientit : PMTD Ltd..

Trend Platter Dyqani I Zinxhirit Të Modës Rinore

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Designer i ditës

Dizajnerët, artistët dhe arkitektët më të mirë në botë.

Dizajni i mirë meriton njohje të madhe. Do ditë, ne jemi të kënaqur të paraqesin dizajnerë të mahnitshëm të cilët krijojnë dizajne origjinale dhe inovative, arkitekturë të mahnitshme, modë elegant dhe grafikë krijuese. Sot, ne po ju paraqesim një nga projektuesit më të mëdhenj në botë. Kontrolloni një portofol të projektimit fitues të çmimeve sot dhe merrni frymëzimin tuaj të përditshëm të projektimit.