Revista Design
Revista Design
Dyqani I Zinxhirit Të Modës Rinore

Trend Platter

Dyqani I Zinxhirit Të Modës Rinore Si një ilustrim i shpejtë i tipareve të markës së "shumëllojshmërisë" dhe "përzierjes-dhe-ndeshjes", "Trend Platter" nxjerr në pah theksin e markës përmes një larmie të gjerë stilesh të modës së modës, duke filluar nga klasike dhe e cilësisë së mirë, deri në moderne dhe minimale. Tavani i harkuar në të zezë paraqet modën në një mënyrë klasike ndërsa dyshemeja e grumbulluar i jep një pamje të cilësisë së mirë. Zona e bardhë tregon thjeshtësi minimaliste, ndërsa zona moderne është e mbushur me ngjyra të ftohta të zeza dhe metalike. Sfondet e krijuara me porosi të stileve të ndryshme janë një qasje krijuese për të nxjerrë në pah tiparin e markës.

Emri i Projektit : Trend Platter, Emri i stilistëve : Lam Wai Ming, Emri i klientit : PMTD Ltd..

Trend Platter Dyqani I Zinxhirit Të Modës Rinore

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Legjenda e dizajnit të ditës

Dizajnerët legjendarë dhe veprat e tyre fituese të çmimeve.

Legends Design janë dizajnerë jashtëzakonisht të famshëm, të cilët e bëjnë Botën tonë një vend më të mirë me modelet e tyre të mira. Zbuloni stilistët legjendar dhe modelet e tyre inovative të produkteve, veprat origjinale të artit, arkitekturën krijuese, modelet e pazgjidhura të modës dhe strategjitë e dizajnit. Shijoni dhe eksploroni veprat origjinale të projektimit të stilistëve, artistëve, arkitektëve, inovatorëve dhe markave në të gjithë botën. Frymëzohuni nga modelet krijuese.