Revista Design
Revista Design
Shkrimi

commod – Feines in Holz

Shkrimi "Mall" është i specializuar në punën e brendshme. E vërtetë për moton "mall i mirë prej druri", kompania realizon projekte banimi veçanërisht ekskluzive. Shkrimi ishte për të përmbushur këtë kërkesë. Një plan urbanistik i zvogëluar por i këndshëm është realizuar duke përdorur ngjyra veçanërisht të përziera. Shkrimi pasqyron stilin e firmës, si dhe ideologjinë e saj për të përdorur vetëm materialin më të çmuar: Gazeta është bërë prej 100 përqind pambuku, zarfat e rimeso prej druri të vërtetë. Kartat e biznesit "mishërojnë" sloganin e kompanive duke krijuar një dhomë 3-dimensionale që përmban produkte tipike prej druri.

Emri i Projektit : commod – Feines in Holz, Emri i stilistëve : Jens Lattke, Emri i klientit : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz Shkrimi

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.