Revista Design
Revista Design
Stenda E Tortës

Temple

Stenda E Tortës Nga popullariteti në rritje në pjekjet në shtëpi ne mund të vërejmë një nevojë për një stendë bashkëkohore të tortës bashkëkohore, e cila mund të ruhet lehtësisht në një dollap apo barazim. Lehtë për tu pastruar dhe pastruar pjatalarëse. Tempulli është i thjeshtë për tu mbledhur dhe intuitiv duke rrëshqitur pllaka mbi shtyllën kurrizore qendrore. Shkatërrimi është po aq i thjeshtë duke i rrëshqitur ato shpejt. Të katër elementët kryesorë mbahen së bashku nga Stacker. Stacker ndihmon për të mbajtur të gjithë elementët së bashku për ruajtje kompakte me shumë kënde. Ju mund të përdorni konfigurime të ndryshme të pllakave për raste të ndryshme.

Emri i Projektit : Temple, Emri i stilistëve : Chris Woodward, Emri i klientit : CWD ltd .

Temple Stenda E Tortës

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.