Revista Design
Revista Design
Kufje Bluetooth

Bluetrek Titanium +

Kufje Bluetooth Kjo kufje e re "Titanium +" nga Bluetrek, e përfunduar në dizajn elegant që simbolizon "arritjen jashtë" (tubi i bumit që shtrihet nga pjesa rrethore e veshit), e ndërtuar në një material të qëndrueshëm - Alumini Metal Alumini, dhe mbi të gjitha, i pajisur me aftësi për të transmetuar sinjalin audio nga Pajisjet më të fundit Smart. Karakteristika e ngarkimit të shpejtë lejon zgjatjen e bisedës suaj në çast. Dizajni në pritje të vendosjes së baterisë lejon që ekuilibri i peshës në kufje të përmirësojë rehatinë e përdorimit.

Emri i Projektit : Bluetrek Titanium +, Emri i stilistëve : CONNECTEDEVICE Ltd, Emri i klientit : Bluetrek Technologies Limited.

Bluetrek Titanium + Kufje Bluetooth

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.