Revista Design
Revista Design
Grupi I Banjës

LOTUS

Grupi I Banjës Reflektimi në banjot e Lotus Lule… Banja e Lotusit është zbatuar duke marrë frymëzim nga forma e gjetheve të luleve Lotus Zhou Dunyi i cili mëson filozofinë e Confucius tha: “Më pëlqen lulja Lotus pasi rritet në baltë dhe nuk ndizet kurrë”, në ligjërimin e tij. Gjethet e Lotusit janë repektues të papastërtisë siç thuhet këtu. Struktura e gjetheve të luleve Lotus është imituar në prodhimin e serisë

Emri i Projektit : LOTUS, Emri i stilistëve : Bien Seramik Design Team, Emri i klientit : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Grupi I Banjës

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.