Revista Design
Revista Design
Usb Flash Drive

Frohne eClip

Usb Flash Drive eClip është USB flash clip me letër të parë në botë me një sundimtar metrik. eClip u nderua me çmimin Design iDA dhe Golden A 'Design Silver. eClip është i lehtë, përshtatet në tastierën tuaj dhe funksionon si një kapëse letre për të organizuar letrat, faturat dhe paratë tuaja. eClip mbron të dhënat personale, pronësinë intelektuale, të dhënat e punëdhënësit, të dhënat mjekësore dhe sekretet tregtare me softuer të sigurisë. eClip u krijua nga Frohne në Florida. Lidhësi i kujtesës së arit është rezistent ndaj goditjes, rezistent ndaj gërvishtjeve, rezistent ndaj ujit, rezistent ndaj alkoolit, rezistent ndaj pluhurit, rezistent ndaj ndryshkut dhe elektromagnetik.

Emri i Projektit : Frohne eClip , Emri i stilistëve : Derrick Frohne, Emri i klientit : Frohne.

Frohne eClip  Usb Flash Drive

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.