Revista Design
Revista Design
Dyqani I Mediave

Our House

Dyqani I Mediave Koncepti 'Shtëpia jonë' rikthen përvojën e blerjeve edhe pse dizajn inovativ, teknologji dixhitale me përparësi dhe një prekje të magjisë Virgin për të krijuar një mjedis me pakicë si askush tjetër. Për klientët e qasjes përshëndeten ose Richard Branson, Mo Farah, Usain Bolt apo edhe një T-Rex, nga një derë dixhitale HD. Kjo ndjenjë e teatrit dhe personalitetit siguron hyrjen e klientëve për të eksploruar botën e shërbimeve më të fundit të argëtimit dhe komunikimit nga Virgin Media.

Emri i Projektit : Our House, Emri i stilistëve : Allen International, Emri i klientit : allen international.

Our House Dyqani I Mediave

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.