Revista Design
Revista Design
Kalendar

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendar Një kalendar promovues unik dhe lojtar, i zhvilluar dhe prodhuar për faqen e portalit, goo shfrytëzon tekstilet e letrës dhe i jep mendim funksionalitetit. Ky edicion i vitit 2013 është një kalendar dhe organizatori i orareve i mbështjellë në një me hapësirë për të shkruar në planet vjetore dhe në oraret ditore. Letra me cilësi të trashë për kalendarn dhe letrën me kosto të ulët që është e drejtë për shënime shënimesh për organizatorin e orarit u zgjodhën me kujdes dhe kontrasti që u krijua përshtatet si pjesë e modelit të kalendart. Karakteristika e shtuar e një organizatori të orarit të mbushjes e bën atë të përsosur si një kalendar tavolinë miqësor për përdoruesit.

Emri i Projektit : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, Emri i stilistëve : Katsumi Tamura, Emri i klientit : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” Kalendar

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.