Revista Design
Revista Design
Rubinetat

Electra

Rubinetat Elektrika që nuk ka dore të veçantë tërheq të gjithë për shkak të hijeshisë dhe pamja e zgjuar është vendimtare të jetë unike për kuzhinat. Tërheqja poshtë mikserit dixhital të lavamanit u jep përdoruesve lirinë e lëvizjes në kuzhina ndërsa ofron opsionet e dy funksioneve të ndryshme të rrjedhës. Në zonën e përparme të electra, një jastëk elektronik ju mundëson qasje në të gjitha funksionet, ose kur llak është i vendosur në hundëz ose në dorën tuaj vetëm me majën e gishtit ju mund të kontrolloni.

Emri i Projektit : Electra, Emri i stilistëve : E.C.A. Design Team, Emri i klientit : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Rubinetat

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.