Revista Design
Revista Design
Karta E Krishtëlindjes

Season´s Greetings

Karta E Krishtëlindjes Gazeta është bërë nga 100% pambuk, e cila për nga butësia e saj ka një prekje të këndshme duke theksuar lidhjen me modën. Dizajni i qartë dhe stilistik i kartës nënvizon identitetin e CBR si një kompani udhëheqëse në veshje moderne të grave rastësore. Rudolph renë me nuanca të kuqe kombinon biznesin dhe Krishtlindjet: Në shikim të parë, anijet e tij janë të pandryshuara, vetëm pamja e dytë tregon ndryshimin në shkallë të vogël nga varësi. Përkrah këtij detaji, është shalli që zbulon karakterin e një kompanie të modës.

Emri i Projektit : Season´s Greetings, Emri i stilistëve : Jens Lattke, Emri i klientit : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Karta E Krishtëlindjes

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.