Revista Design
Revista Design
Pajisja Digjitale E Transmetimit Të Videove

Tria Set Top Box

Pajisja Digjitale E Transmetimit Të Videove Tria është një nga Smart Set Top Box e Vestel që ofron teknologjinë e transmetimit dixhital për përdoruesit e TV. Karakteri më i rëndësishëm i Tria është "ventilimi i fshehur". Ventilimi i fshehur bën të mundur krijimin e modeleve unike dhe të thjeshtë. Sidoqoftë, brenda mbulesës plastike ka një kuti metalike e cila përdoret për të parandaluar mbinxehjen e produktit. Karakteristikat e tjera teknike të kutisë janë; ajo siguron funksione të plota teknologjike siç është luajtja e mediave të ndryshme (muzikë, video, foto) përmes depove të internetit dhe mediave personale. Sistemi operativ i Tria është sistemi Android V4.2 Jelly Bean.

Emri i Projektit : Tria Set Top Box, Emri i stilistëve : Vestel ID Team, Emri i klientit : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Pajisja Digjitale E Transmetimit Të Videove

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.