Revista Design
Revista Design
Kalendar

NISSAN Calendar 2013

Kalendar Yeardo vit Nissan prodhon një kalendar nën temën e markës së tij të markës "Eksitim ndryshe nga çdo tjetër". Versioni i vitit 2013 është i mbushur me ide dhe imazhe unike për hapjen e syve, si rezultat i bashkëpunimit me një artist pikturë "SAORI KANDA". Të gjitha imazhet në kalendar janë vepra të SAORI KANDA artistit të pikturës së vallëzimit. Ajo mishëroi frymëzimin e saj të dhënë nga automjeti Nissan në pikturat e saj të cilat u vizatuan drejtpërdrejt në një perde horizonti të vendosur në studio.

Emri i Projektit : NISSAN Calendar 2013, Emri i stilistëve : E-graphics communications, Emri i klientit : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Kalendar

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.