Revista Design
Revista Design
Koleksioni I Veshjeve Të Grave

The Hostess

Koleksioni I Veshjeve Të Grave Koleksioni i diplomuar i Daria Zhiliaeva ka të bëjë me feminilitetin dhe mashkulloritetin, forcën dhe brishtësinë. Inspirimi i koleksionit vjen nga një përrallë e vjetër nga letërsia ruse. Mikpritja e Malit të bakrit është një mbrojtës magjik i minatorëve nga një përrallë e vjetër ruse. Në këtë koleksion mund të shihni martesën e bukur të linjave të drejta, të frymëzuara nga uniformat e minatorit dhe vëllimet e këndshme të kostumit kombëtar rus. Anëtarët e ekipit: Daria Zhiliaeva (stilisti), Anastasiia Zhiliaeva (asistente e projektuesit), Ekaterina Anzylova (fotograf)

Emri i Projektit : The Hostess , Emri i stilistëve : Daria Zhiliaeva, Emri i klientit : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  Koleksioni I Veshjeve Të Grave

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.