Revista Design
Revista Design
Karrige Rri Kot

Riza Air

Karrige Rri Kot Karrige bashkëkohore projektimi e përshtatshme për zonat e sallave të klubeve, vendbanimeve dhe hoteleve. E prodhuar me një strukturë pamjeje organike të plotësuar me një rrjet të veçantë në anën e pasme, karrige Riza realizohet vetëm me dru të qëndrueshëm të qëndrueshëm dhe llak natyral. Inspirimi i projektimit vjen nga puna e arkitektit katalunas Antoni Gaudí dhe trashëgimisë që la arkitekti modernist që la në Barcelona, frymëzuar ndonjëherë për elementët e natyrës dhe pamjen organike.

Emri i Projektit : Riza Air, Emri i stilistëve : Thelos Design Team, Emri i klientit : Thelos.

Riza Air Karrige Rri Kot

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.