Revista Design
Revista Design
Dyqani Zyrtar, Shitja Me Pakicë

Real Madrid Official Store

Dyqani Zyrtar, Shitja Me Pakicë Koncepti i dizajnit të dyqanit bazohet në një përvojë në Santiago Bernabeu, e përqendruar në përvojën e blerjeve dhe krijimin e përshtypjes. Shtë një koncept që në të njëjtën kohë që nderon, vlerëson dhe pavdekon klubin, thotë se arritjet kanë qenë rezultat i talentit, përpjekjes, luftës, përkushtimit dhe vendosmërisë. Projekti përfshin Dizajnin e Konceptit dhe Implementimin Tregtar, Branding, Paketimin, Linja Grafike dhe Dizajnin e Mobiljeve Industriale.

Emri i Projektit : Real Madrid Official Store, Emri i stilistëve : sanzpont [arquitectura], Emri i klientit : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Dyqani Zyrtar, Shitja Me Pakicë

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.