Revista Design
Revista Design
Ushqyesi Ushqimor

Food Feeder Plus

Ushqyesi Ushqimor Ushqyesi Plus nuk ndihmon vetëm fëmijët për të ngrënë vetëm, por gjithashtu do të thotë më shumë pavarësi për prindërit. Foshnjat mund të mbajnë vetë dhe ta thithin dhe përtypin pasi të keni shtypur ushqim të bërë nga prindërit. Ushqyesi Plus përmban një thes më të madh fleksibël silikoni për të kënaqur oreksin në rritje të bebeve. Shtë një ushqim thelbësor që lejon të vegjlit të eksplorojnë dhe shijojnë ushqimin e freskët të ngurtë në mënyrë të sigurt. Ushqimet nuk kanë nevojë të pastrohen. Thjesht vendosni ushqimin në qesen e silikoni, mbyllni bllokimin e parakohshëm dhe foshnjat mund të shijojnë vetë-ushqyerjen me ushqim të freskët.

Emri i Projektit : Food Feeder Plus, Emri i stilistëve : Kidsme, Emri i klientit : kidsme.

Food Feeder Plus Ushqyesi Ushqimor

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.