Revista Design
Revista Design
Dush

Rain Soft

Dush Pamja e ujëvareve në natyrë mund të tërheqë të gjithë dhe duke shikuar atë ose duke bërë dush nën të, mund të krijojë një prerje relaksuese. Ashtu siç duhej të simuloni skenën relaksuese të ujëvarit brenda shtëpive dhe apartamenteve, në mënyrë që, të mund të përjetoni gëzimin e marrjes së dushit nën ujëvarin në shtëpi. Ekzistojnë dy lloje të spërkatjes në këtë model. Mënyra e grushtit: Dendësia ose përqendrimi i ujit është në mes dhe njeriu mund të lajë trupin Mënyra e dytë: Uji derdhet vertikalisht nga rrethi i unazës dhe mund të përdoret shampo dhe ai është i rrethuar nga një mur uji dhe ky mur mund të të jetë l

Emri i Projektit : Rain Soft , Emri i stilistëve : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Emri i klientit : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Dush

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.