Revista Design
Revista Design
Cadra E Udhëhequr Dhe Pishtari I Madh I Kopshtit

NI

Cadra E Udhëhequr Dhe Pishtari I Madh I Kopshtit Marka e re NI Parasol ripërcakton ndriçimin në atë mënyrë që të mund të jetë më shumë se një objekt ndriçues. Kombinuar në mënyrë inovative një cadra dhe pishtari i kopshtit, NI duket në këmbë të zgjuar përkrah banjove të diellit në pishina ose zona të tjera në natyrë, nga mëngjesi në mbrëmje. OTC-e e ndjeshme e gishtërinjve (zbehësi me një prekje) lejon përdoruesit të përshtaten me lehtësi nivelet e dëshiruara të ndriçimit të sistemit të ndriçimit 3-kanalësh. NI gjithashtu miraton një drejtues LED të tensionit të ulët 12V që gjeneron shumë pak nxehtësi, duke siguruar një furnizim me energji të efektshme për sistemin me mbi 2000 copë LED 0.1W.

Emri i Projektit : NI , Emri i stilistëve : Terry Chow, Emri i klientit : FOXCAT.

NI  Cadra E Udhëhequr Dhe Pishtari I Madh I Kopshtit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.