Revista Design
Revista Design
Vazo E Ndriçuar

Ampoule

Vazo E Ndriçuar Një pikë drite, një formë arketipike dhe e pastër që në shtysën e saj dinamike tregon për poezinë unike të një dhurate lule. Ky është mendimi frymëzues i një vazo gjigande për një lule të vetme, një artikull dizajni që karakterizon çdo hapësirë me thjeshtësinë e saj, duke treguar magjinë e historisë së saj.

Emri i Projektit : Ampoule, Emri i stilistëve : Federico Traverso, Emri i klientit : Myyour.

Ampoule Vazo E Ndriçuar

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.