Revista Design
Revista Design
Unaza Dhe Varëse

Natural Beauty

Unaza Dhe Varëse Koleksioni Bukuria Natyrore u krijua si një haraç për pyllin e Amazonës, trashëgimi jo vetëm për Brazilin, por për të gjithë botën. Kjo koleksion bashkon bukurinë e natyrës me sensualitetin e kthesave femërore ku forma e bizhuterisë dhe përkëdhel trupin e gruas.

Emri i Projektit : Natural Beauty, Emri i stilistëve : Gabriel Juliano, Emri i klientit : Gabriel Juliano.

Natural Beauty Unaza Dhe Varëse

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.