Revista Design
Revista Design
Aktivizimi I Ngjarjes

The Jewel

Aktivizimi I Ngjarjes Kutia e Bizhuterive 3D ishte një hapësirë interaktive me pakicë që ftoi publikun të përdorë teknologjinë më të fundit në shtypjen 3D duke krijuar stoli e tyre. Ne u ftuam të aktivizojmë hapësirën dhe menjëherë menduam - si mund të jetë e plotë një kuti argjendarie pa një xhevahir të bukur me pirg në të? Rezultati ishte një skulpturë bashkëkohore që rezultoi në një prizëm të ngjyrës që përqafoi bukurinë e dritës, ngjyrës dhe hijes reflektuese.

Emri i Projektit : The Jewel, Emri i stilistëve : Beck Storer, Emri i klientit : Highpoint Shopping Centre.

 The Jewel Aktivizimi I Ngjarjes

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.