Revista Design
Revista Design
Hotel

Aoxin Holiday

Hotel Hoteli ndodhet në Luzhou, Provinca Sichuan, një qytet i njohur për verën e tij, dizajni i të cilit është frymëzuar nga shpella lokale e verës, një hapësirë që ngjall një dëshirë të fortë për të eksploruar. Lobi është rindërtimi i shpellës natyrore, lidhja vizuale e lidhur me të cilën shtrin konceptin e shpellës dhe strukturën urbane lokale në hoteln e brendshëm, duke formuar kështu një bartës kulturor të veçantë. Ne e vlerësojmë ndjenjën e pasagjerit kur qëndron në hotel, dhe gjithashtu shpresojmë që cilësi e materialit si dhe atmosfera e krijuar mund të perceptohen në një nivel më të thellë.

Emri i Projektit : Aoxin Holiday, Emri i stilistëve : Shaun Lee, Emri i klientit : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday Hotel

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.