Revista Design
Revista Design
Dizajni I Brendshëm

Gray and Gold

Dizajni I Brendshëm Ngjyra gri konsiderohet të jetë e mërzitshme. Por sot kjo ngjyrë është një nga linjat e kokës në stile të tilla si papafingo, minimalism dhe hi-tech. Grey është një ngjyrë e preferencës për intimitetin, pak paqe dhe prehje. Më së shumti fton ata, të cilët punojnë me njerëz ose janë të angazhuar në kërkesa njohëse, si një ngjyrë e përgjithshme e brendshme. Muret, tavani, mobiljet, perdet dhe dyshemetë janë gri. Ngjyrat dhe ngopja e gri janë vetëm të ndryshme. Ari u shtua nga detaje shtesë dhe aksesorët. Isshtë theksuar nga korniza e figurave.

Emri i Projektit : Gray and Gold, Emri i stilistëve : Sergei Savateev, Emri i klientit : SAVATEEV.DESIGN.

Gray and Gold Dizajni I Brendshëm

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.