Revista Design
Revista Design
Tryeza E Ngrënies

Augusta

Tryeza E Ngrënies Augusta riinterpreton tryezën klasike të ngrënies. Duke përfaqësuar brezat para nesh, dizajni duket se rritet nga një rrënjë e padukshme. Këmbët e tryezës janë të orientuara në këtë thelb të përbashkët, duke arritur deri në mbajtjen e tabelës së përputhur me librin. Druri i fortë arre evropian u zgjodh për kuptimin e tij të mençurisë dhe rritjes. Druri i hedhur zakonisht nga prodhuesit e mobiljeve përdoret për sfidat e tij për të punuar me të. Nyjet, çarjet, lëkundjet e erës dhe dallëndyshet unike tregojnë historinë e jetës së pemës. Veçantia e drurit lejon që kjo histori të jetojë në një pjesë të mobiljeve të trashëgimisë familjare.

Emri i Projektit : Augusta , Emri i stilistëve : Miles J Rice, Emri i klientit : Rice & Rice Fine Furniture.

Augusta  Tryeza E Ngrënies

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.