Revista Design
Revista Design
Dizajni I Brendshëm

Arthurs

Dizajni I Brendshëm Një vuaj bashkëkohore e Amerikës së Veriut, sallë pritjeje koktej dhe tarracë në çati të vendosur në Midtown Toronto, duke festuar një menu klasike të rafinuar dhe pije të nënshkruara të kënaqshme. Restoranti i Arthur ka tre hapësira të veçanta për tu shijuar (zona ngrënie, bar, dhe oborr spanjol i çatisë) që ndjehen të dy intime dhe të bollshme në të njëjtën kohë. Tavani është unik në hartimin e tij të paneleve prej druri të pajisur me një rimeso druri, të ndërtuar për të përmirësuar formën tetëkëndëshe të dhomës, dhe imiton pamjen e kristalit të prerë që varet lart.

Emri i Projektit : Arthurs, Emri i stilistëve : Unique Store Fixtures, Emri i klientit : Unique Store Fixtures.

Arthurs Dizajni I Brendshëm

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.