Revista Design
Revista Design
Altoparlant Portabël

Ballo

Altoparlant Portabël Studio zvicerane e projektimit BERNHARD | BURKARD hartoi një altoparlant unik për OYO. Forma e folësit është një sferë e përsosur pa qëndrim aktual. Altoparlanti BALLO shtrihet, rrokulliset ose varet për një përvojë muzikore 360 gradë. Dizajni ndjek parimet e dizajnit minimalist. Një rrip shumëngjyrësh bashkon dy hemisfera. Mbron altoparlantin dhe rrit tonet e bazës kur shtrihet në një sipërfaqe. Altoparlanti vjen me një bateri të integrueshme të rimbushshme Lithium dhe është në përputhje me shumicën e pajisjeve audio. Kyçja prej 3.5 mm është një prizë e rregullt për kufjet. Altoparlanti BALLO është në dispozicion në dhjetë ngjyra të ndryshme.

Emri i Projektit : Ballo, Emri i stilistëve : Bernhard Burkard, Emri i klientit : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Altoparlant Portabël

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.