Revista Design
Revista Design
Rubinetat

Electra

Rubinetat Elektrika që nuk ka dore të veçantë tërheq të gjithë për shkak të hijeshisë dhe pamja e zgjuar është vendimtare të jetë unike për kuzhinat. Tërheqja poshtë mikserit dixhital të lavamanit u jep përdoruesve lirinë e lëvizjes në kuzhina ndërsa ofron opsionet e dy funksioneve të ndryshme të rrjedhës. Në zonën e përparme të electra, një jastëk elektronik ju mundëson qasje në të gjitha funksionet, ose kur llak është i vendosur në hundëz ose në dorën tuaj vetëm me majën e gishtit ju mund të kontrolloni.

Emri i Projektit : Electra, Emri i stilistëve : E.C.A. Design Team, Emri i klientit : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Rubinetat

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Legjenda e dizajnit të ditës

Dizajnerët legjendarë dhe veprat e tyre fituese të çmimeve.

Legends Design janë dizajnerë jashtëzakonisht të famshëm, të cilët e bëjnë Botën tonë një vend më të mirë me modelet e tyre të mira. Zbuloni stilistët legjendar dhe modelet e tyre inovative të produkteve, veprat origjinale të artit, arkitekturën krijuese, modelet e pazgjidhura të modës dhe strategjitë e dizajnit. Shijoni dhe eksploroni veprat origjinale të projektimit të stilistëve, artistëve, arkitektëve, inovatorëve dhe markave në të gjithë botën. Frymëzohuni nga modelet krijuese.