Revista Design
Revista Design
Varëse

Eternal Union

Varëse Unioni i Përjetshëm nga Olga Yatskaer, një historian profesionist që vendosi të ndiqte një karrierë të re të një stilisti të argjendarisë, duket i thjeshtë por plot kuptim. Disa do të gjenin në të një prekje të bizhuterive Keltike apo edhe një nyje Herakles. Pjesa përfaqëson një formë të pafund, e cila duket si dy forma të ndërlidhura. Ky efekt krijohet përmes linjave të ngjashme me rrjetin, të gdhendura mbi copë. Me fjalë të tjera - të dy janë të lidhur së bashku si një, dhe një është një bashkim i të dyve.

Emri i Projektit : Eternal Union, Emri i stilistëve : Olga Yatskaer, Emri i klientit : Olga Yatskaer.

Eternal Union Varëse

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.