Revista Design
Revista Design
Folës

Sperso

Folës Sperso vjen nga dy fjalë të Sperm dhe Sound. Forma e veçantë e flluskës së qelqit dhe folësit në gropën e saj mbi kokë i referohet sensit të burrërisë dhe depërtimit të thellë të tingullit rreth mjedisit ashtu si zjarri i spermës mashkullore në vezën e femrës gjatë çiftëzimit. Qëllimi është të prodhojmë fuqi të lartë dhe tinguj me cilësi të lartë rreth mjedisit. Sistemi pa tel i mundëson përdoruesit të lidhë telefonin e tij celular, laptopin, tabletët dhe pajisjet e tjera me altoparlantin përmes Bluetooth. Ky altoparlant tavani mund të përdoret posaçërisht në dhomën e ndenjes, dhomat e gjumit dhe dhomën e TV.

Emri i Projektit : Sperso, Emri i stilistëve : Nima Bavardi, Emri i klientit : Nima Bvi Design.

Sperso Folës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.