Revista Design
Revista Design
Karrigia E Mesazheve

Kepler 186f

Karrigia E Mesazheve Baza strukturore e karriges Kepler-186f është një rrjetë, e bashkuar nga një tel çeliku në të cilin elementet e gdhendura nga lisi janë të fiksuara me ndihmën e mëngëve të bronzit. Opsione të ndryshme të përdorimit të armaturës kombinohen në harmoni me elementët e gdhendjes në dru dhe argjendaritë. Ky art-objekt përfaqëson një eksperiment në të cilin kombinohen parime të ndryshme estetike. Mund të përshkruhet si "Barok ose Barok i Ri" në të cilin kombinohen format e ashpra dhe të hollë. Si rezultat i improvizimit, Kepler u bë me shumë shtresa, i mbështjellë me nëntekste dhe detaje të reja.

Emri i Projektit : Kepler 186f, Emri i stilistëve : Alexandr Strepetov, Emri i klientit : Alexandr Strepetov .

Kepler 186f Karrigia E Mesazheve

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.