Revista Design
Revista Design
Koleksioni I Bizhuterive

Ataraxia

Koleksioni I Bizhuterive Duke u kombinuar me modën dhe teknologjinë e përparuar, projekti synon të krijojë copa bizhuteri të cilat mund t'i bëjnë elementët e vjetër gotik në një stil të ri, duke diskutuar potencialin e tradicionales në kontekstin bashkëkohor. Me interesin për mënyrën sesi vyshket gotike ndikojnë audiencën, projekti përpiqet të provokojë përvojë unike individuale përmes ndërveprimit lojërues, duke eksploruar marrëdhëniet midis modelimit dhe të veshurve. Gurët sintetikë sintetikë, si një material eko-ngulitjes më të ulët, u prenë në sipërfaqe jashtëzakonisht të sheshta për të hedhur ngjyrat e tyre mbi lëkurë për të forcuar ndërveprimin.

Emri i Projektit : Ataraxia, Emri i stilistëve : Yilan Liu, Emri i klientit : Yilan Jewelry.

Ataraxia Koleksioni I Bizhuterive

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.