Revista Design
Revista Design
Restoranti

Xin Ming Yuen

Restoranti Hyrja është një sfilatë e materialeve, strukturave dhe ngjyrave të kundërta. Zona e pritjes është një hapësirë e rehatisë së qetë. Modelet e dyshimta ndeshen me dekorime lozonjare. Prapa është një zonë bar dinamike brenda një konteksti pushimi. Dritat e udhëhequra me karakterin kinez tradicionale kineze, modeli Hui, shton një ndjenjë futurizmi. Të kalosh nëpër një cloister të zbukuruar me çati të zbukuruar është zona e ngrënies. Zbukuruar me imazhe lulesh, karboni peshku, ekrane qelqi me njolla të ngulitura dhe kabinete të lashta të bimëve bimorë Bai Zi, është një udhëtim vizual përmes kohës dhe relikteve kulturore në modë.

Emri i Projektit : Xin Ming Yuen, Emri i stilistëve : Monique Lee, Emri i klientit : Xin Ming Yuen.

Xin Ming Yuen Restoranti

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.