Revista Design
Revista Design
Hotel

LiHao

Hotel Kthimi në natyrë, stacioni kulturor i qytetit. Krijoni një mënyrë jetese të rafinuar. Ekskluzivisht shijoni një qetësi dhe qetësi. Hoteli është i vendosur në zonën e mrekullueshme të Zona e zhvillimit të teknologjisë së lartë Baoding. Dizajneri ripërcakton hotelin turistik të qytetit duke menduar holistik përmes ri-krehjes së ambientit përreth, arkitekturës, peizazhit dhe brendësisë për të krijuar një hapësirë hoteli të sofistikuar, natyrore dhe të rehatshme. Lërini udhëtarët e biznesit të ndjehen të prosperuar në qetësi, duke vjedhur një kohë të lirë gjysmë-ditore.

Emri i Projektit : LiHao, Emri i stilistëve : Liang Fang, Emri i klientit : China Han Design.

LiHao Hotel

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.