Revista Design
Revista Design
Salloni I Flokëve

Vibrant

Salloni I Flokëve Duke kapur thelbin e imazhit botanik, kopshti qiellor u krijua në të gjithë rreshtin, menjëherë mirëpret të ftuarit të futen poshtë, duke lëvizur larg turmës, duke i mirëpritur ata nga hyrja. Duke shikuar më tej në hapësirë, paraqitja e ngushtuar shtrihet lart me prekje të hollësishme të artë. Metaforat botanike janë akoma të shprehura gjallërisht në të gjithë dhomën, duke zëvendësuar zhurmën e nxituar që vjen nga rrugët, dhe këtu bëhet një kopsht sekret.

Emri i Projektit : Vibrant, Emri i stilistëve : Jacksam Yang, Emri i klientit : YHS DESIGN.

Vibrant Salloni I Flokëve

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.