Revista Design
Revista Design
Modelimi I Ekspozitës

Tape Art

Modelimi I Ekspozitës Në vitin 2019, një festë vizive e linjave, copëza ngjyrash dhe fluoreshenca ndezën Taipei. Ishte Ekspozita Tape That Art e organizuar nga FunDesign.tv dhe Tape That Collective. Një shumëllojshmëri projektesh me ide dhe teknika të pazakonta u prezantuan në 8 instalime kasetë dhe ekspozuan mbi 40 piktura kasetë, së bashku me video nga punimet e artistëve në të kaluarën. Ata gjithashtu shtuan tinguj të shkëlqyeshëm dhe dritë për ta bërë ngjarjen një mjedis të artit gjithëpërfshirës dhe materialet që ata aplikuan përfshinin kaseta leckash, kaseta kanalesh, kaseta letre, tregime paketimi, kaseta plastike dhe letra.

Emri i Projektit : Tape Art, Emri i stilistëve : Fundesign.tv, Emri i klientit : FunDesign.tv.

Tape Art Modelimi I Ekspozitës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.