Revista Design
Revista Design
Dizajni I Markës

Queen

Dizajni I Markës Dizajni i zgjeruar bazohet në konceptin e mbretëreshës dhe tabelës së shahut. Me dy ngjyrat e zeza dhe ari, dizajni është që të përçojë sensin e klasit të lartë dhe të riformuloni imazhin vizual. Përveç vijave metalike dhe arit të përdorura në vetë produktin, elementi i skenës është ndërtuar për të vendosur përshtypjen e luftës së shahut, dhe ne përdorim koordinimin e ndriçimit skenik për të krijuar tym dhe dritë të luftës.

Emri i Projektit : Queen, Emri i stilistëve : Zheng Yuan Huang, Emri i klientit : TAIWAN GREEN GOLD HOMELAND CO., LTD..

Queen Dizajni I Markës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.