Revista Design
Revista Design
Takimi Me Aplikimin Celular

Flame

Takimi Me Aplikimin Celular Duke krijuar aplikacionin celular Flaka, Wadoo. ekipi synonte ta bënte aplikacionin të angazhohej për përdoruesit. Kështu, Wadoo. ekspertët dolën me një funksion të thjeshtë por tërheqës të bërjes së çifteve sipas preferencave muzikore. Kjo veçori u ofron përdoruesve një gamë më të gjerë të mundësive për të bashkëvepruar me aplikacionin. Sigurisht, funksioni i qëllimit mbetet takimi me njerëz të rinj. Sidoqoftë, për ta bërë këtë proces tërheqës, një përdorues mund të zgjedhë një palë bazuar në preferencat muzikore. Kështu, përdoruesit mund të fillojnë të komunikojnë për interesa dhe të shijojnë pjesën tuaj në të dërguarin dhe të kalojnë në një datë të vërtetë.

Emri i Projektit : Flame, Emri i stilistëve : Artur Konariev, Emri i klientit : Wadoo. Product Design Agency.

Flame Takimi Me Aplikimin Celular

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.